×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg i është kundërpërgjigjur Rusisë se nuk është ajo që vendos për anëtarësimin ose…
13 fëmijë kanë mbetur të vdekur pasi autobusi i tyre u përplas me një tren në shtetin indian të Uttar…
Një video e publikuar nga Forcat Ajrore amerikane tregon se është realizuar me sukses hedhja e raketës interkontinentale. Raketa balistike…
Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, tha ditë e sotme në Prishtinë se pa normalizim gjithëpërfshirës të marrëdhënieve me Serbinë,…
Ai i preku të pasmet, por e pësoi keq. Ky është rasti i një maniaku seksual, i cili tentoi të…
Në afro 55 vite pas vrasjes së John Kennedy teori të pafundme konspirative kanë dalë për të shpjeguar se nga…
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përveç lëvdatave dhe urimeve që mori nga presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, ai e…
Pas 40 vitesh ndjekje arrestohet monstra e Kalifornisë. Policia dhe FBI kanë mundur të kapin burrin që ka kryer 12…
Ditën e premte, Kim Jong-un udhëheqësi i Koresë së Veriut, do të pritet nga homologu i tij jugor, Moon Jae-in.…
Pavarësisht skandalit të madh të të dhënave që përfshiu Facebook-un dhe që çuan Mark Zuckerbergun të japë llogari në Kongres,…
Një gjykatë turke ka dënuar 13 gazetarë me burg, për akuzat për terrorizëm, në një rast që ka shkaktuar zemërim…
Vladimir Putin nuk u ndje aspak në faj  muajin e shkuar në Moskë, kur ka pranuar egzistencën e arme shfarosëse,…

Lajmet e fundit

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

Kronikë

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

  Policia ka zbarkuar paraditen e kësaj të shtune pranë një pallati në ndërtim tek ish-stacioni i trenit, pranë Dispanscerisë së Tiranës, ku është gjetur pa jetë, me shumë gjasa i hedhur...