×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar arrest me burg për Albert Veliun, të quajtur ndryshe ‘’Babalja”. Veliu është personi…
Deputetja demokrate Oriola Pampuri, ishte në familjen me 6 antarw  të Arben Hysenajt në Babrru të Tiranës, e cila jeton…
Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri doli ditën e sotme në foltoren e selisë blu, duke theksuar se prej 11 ditësh,…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka dhënë një porosi për të gjithë ata që frekuentojnë zonën e…
Deputeti i PD-së, Tritan Shehu ka publikuar ditën e sotme disa foto të marra nga rruga Levan-Tepelenë, ku duket se…
Me një videomesazh, Kryetari i PD vuri në dukje gjendjen e vështirë që po kalojnë bizneset, pasi vëmendja e Edi…
Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e së enjtes, se në rast të arritjes së një marrëveshjeje me Greqinë…
Xhaxhai i deputetit Gjetan Gjetani është arrestuar mbrëmjen e sotme nga Policia. Newsbomb.al ka mësuar se xhaxhai i Gjetanit është…
Krimi dhe ‘Rilindja’ janë bërë bashkë që në fillimet e tyre, madje sot në Shqipëri dëgjojmë shpesh shprehjen që nëse…
Kreu i opozitës Lulzim basha, ka publikuar një video, ku tregon se si kryeministri Edi Rama gënjen sa herë gjendet…
Legalizimet ne Ksamil vetem militanteve siçilist! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb Pershendetje zoti BERISHA une qe po ju shkruaj…
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një takim me strukturat e Cërrikut sulmoi kryeministrin Edi Rama, ndërsa pohoi se ai…

Lajmet e fundit

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

Politikë

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

  80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk gjejnë dot një vend në strukturat publike. Prindërit rrëfejnë se pranimi i fëmijëve kryhet përmes procedurave diskriminuese...

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...