Dashi Shpenzojeni kohën e lirë me fëmijë, pasi do të mund të çliroheni nga stresi. Sa i përket anës financiare…
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes…
DashiMund të vendosni në provë një miqësi, duke e vlerësuar atë në praktikë. Do të shihni realitetin e rrugës që…
Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie,…
Dashi Jepini prioritet nevojave të anëtarëve të familjes suaj. Përfshihuni dhe ndani gëzimin me ta. Ka gjasa të jeni në…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 15 janar 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox,…
Dashi Dashuria: Do të nervozoheni për një pjesë të mirë të javës. Ju nuk do të tërhiqeni nga diskutimet dhe…
Ky është horoskopi për ditën e hënë 13 janar 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox,…
Dashi Mënyra më e mirë për të marrë atë që dëshironi sot është që ta kërkoni atë! Dhe mos harroni…
DASHI Gjatë kësaj dite bëni kujdes me çështjet e dashurisë. Hëna do jetë kundër jush dhe duhet të tregoheni të…
DashiSot mbingarkesa në punë do jetë më e theksuar. Falë mbështetjes së disa kolegëve të mirë, do ta kaloni gjithçka…
Dashi Mundohuni që të mos ushqeni polemikat dhe ti menaxhoni problemet në mënyrën më inteligjente të mundshme, duke shmangur nervozizmin.…

Lajmet e fundit

“Hendeku mes të pasurve dhe të varfërve po rritet”, paralajmërimi i FMN-së: Sinjal i rrezikshëm

Aktualitet

“Hendeku mes të pasurve dhe të varfërve po rritet”, paralajmërimi i FMN-së: Sinjal i rrezikshëm

Nga Deutsche Welle Hendeku midis të pasurve dhe të varfërve po rritet, brenda shumë vendeve dhe midis vendeve të botës. Pabarazia mund të çojë edhe në kriza ekonomike, paralajmëron FMN-ja. Pabarazia mund...

Nuk përmbahet 36-vjeçari, dhunon kunatin në mes të rrugës në Durrës, arrestohet

Politikë

Nuk përmbahet 36-vjeçari, dhunon kunatin në mes të rrugës në Durrës, arrestohet

Një 36-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se dhunoi kunatin e tij. Ngjarja ndodhi pranë banesë së tij në Durrës. Burime zyrtare bënë me dije se pas ndërhyrjes së tyre...

E mitura përdhunohet në zonën e plazhit në Durrës, ja çfarë thotë Policia

Aktualitet

E mitura përdhunohet në zonën e plazhit në Durrës, ja çfarë thotë Policia

Një vajzë 16 vjeçare është abuzuar seksualisht nga një adoleshent. Ngjarjen e ka bërë me dije këtë të hënë policia e Durrësit.   Në një njoftim të shkurtër paraprak, bëhet me dije...

Sondazh

Nothing found!