Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka qenë gjatë ditës së sotme në Pukë dhe Fushë - Arrës…
📌Java e fitores tonë❤️ Miq,Kemi hyrë tashmë në javën e fundit të fushatës, javën e fitores tonë🫶 Kemi zhvilluar një…
📌 Kulla Vorbsit - aty ku nisëm punën e ditës sotme! #BashkëFitojmë ✌#bashkëpërkamzën ✌#Voto3 ✌
Zëri i Amerikës Një artikull i gjatë, i publikuar fillimisht në faqen e internetit të gazetës Nju Jork Tajms, ngre…
  Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka qene dje në turin e fushatës së tij edhe në qytetin e…
  Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka kujtuar rëndësinë sipas tij të zgjedhjeve lokale të 14 majit. Në…
Ne Memaliaj masaker mjedisore, shendetesore dhe ekonomike!Me “lejen” kryetarit te Bashkise Memaliaj e bekimin e minstres-deputete kjo.Vetem pak metra larg…
Nga Berati, kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama dhe ministren e Infrastrukturës, Belinda Balluku.…
📌 Grupseksioni nr.5 - Bathore Fotoalbum nga takimet me qytetarët e Bathores. #BashkëFitojmë ✌#bashkëpërkamzën ✌#Voto3 ✌
      Opozita do të mbyllë fushatën përmes një mitingu madhështor ditën e premte, 12 Maj, ora 19:00 në…
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka uruar kandidatin më të ri për këshillin bashkiak të bashkisë Bajram Curri.…
Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi nga Tropoja se asnjë votë nuk duhet të shkojë për kandidatin socialist, Rexh Byberi. Berisha…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...