Kush e ka radhen? Une...? Ju.....? Ai......? Kush....? Partia Demokratike eshte parti e fjales se lire, e votes se lire,…
  Deputetët e Partisë Demokratike po dalin kundër Lulzim Bashës, pasi mbrëmjen e shkuar ai vendosi të përjashtojë deputetin Flamur…
  Deputeti Flamur Noka, dje në dalje të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike ka lëshuar akuza të rënda…
  Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Gent Strazimiri reagoi pas përjashtimit të deputetit Flamur Noka, me një vendim sërish…
  Nga Ylli Manjani Më ndjeftë perëndia, por ka disa kohë që nuk më shqitet nga koka dyshimi i arsyeshëm…
  Edi Rama doli 10 ditë më parë (mesditën e një të diele) dhe i tmerroi shqiptarët për krizën e…
  Një nga figurat më të njohura të Partisë Demokratike, deputeti Edmond Spaho, i cili është pozicionuar së fundmi hapur…
  Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje demokratëve sot të marrin pjesë në “Foltoren” e Kukësit, e cila mbahet…
  Institucionet publike kanë vijuar të shfaqin problematika sa i takon raportimit për shpenzimet e kryera të reflektuara në sistemin…
Vazhdon cikli i ndeshkimeve te nates nga Z.Basha!Po lexoj ne media se Z.Noka qenka shkarkuar pak me pare nga detyra…
  “Prej vitesh Edi Rama na tregon Shqipërinë që duam të shohim”. Me këtë titull gazetari italian Nicola Pedrazzi ka…
  Në lidhje telefonike në emisioni Çim Peka Live, deputeti Flamur Noka ka reaguar për herë të parë pas vendimit…

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi