Është qesharake të dëgjosh deputetin Lulzim Basha që flet për të ardhmen dhe ndarjen me të shkuarën, nga krahu…
  Akuza të ashpra ka lëshuar lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ndaj Lulzim Bashës nga Shkodra, në 31 vjetorin…
  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha duke folur gjatë takimit madhështor me qytetarët shkodranë, u shpreh se selia e…
  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha duke folur gjatë takimit madhështor me qytetarët shkodranë, tha se Lulzim Brava kërkon…
  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha duke folur gjatë takimit madhështor me qytetarët shkodranë, ka hedhur akuza të rënda…
  Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha duke folur gjatë takimit madhështor me qytetarët shkodranë, është shprehur se Shkodra mbajti…
  Mijëra demokratë kanë mbushur pallatin e sportit të Shkodër për të pritur ish-kryeministrin Sali Berisha. Një aktivitet për 31…
  Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha është pritur me protesta sot nga demokratët e Fierit. Mësohet se dhjetëra…
  Mijëra demokratë shkodranë i janë bashkuar takimit të thirrur nga lideri historik i demokratëve, Sali Berisha. Takimi do të…
  Lideri historik i demokratëve Sali Berisha zhvillon sot në qytetin e Shkodrës një takim me qytetarët dhe simpatizantët në…
  Pasi autoritetet shtetërore në Kosovë nuk kanë lejuar hapjen e vendvotimeve për referendumin serb, Komisioni Republikan i Zgjedhjeve në…
  Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur se ka vetëm një mundësi që ai të bashkëpunojë me Lulzim Bashën. ‘Zgjidhja e…

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...