https://www.oranews.tv/vendi/shehu-ps-u-ka-premtuar-atyre-qe-do-ti-jepnin-voten-se-do-tu-lejoje-kultivi-i797962?fbclid=IwAR0np-pioRsmnBeoZGpobYCEsGzdCINxUMthk6DVu_QI9VSZvrmfh2Ybb-A#.YI2q9Sc9ZZw.facebookInterviste, Ora News.“Zbutja” e toneve te Rames ndaj PD dhe “propozimet” e tij, manover demagogjike per te fshehur Krimin Elektoral.…
  Nga Arben Malaj –Ky reagim është një detyrim mirënjohës ndaj vlonjatëve, por edhe ndaj prindërve dhe vëllait të ndjerë…
  Koordinatori Kombëtar për Sportin për Partinë Demokratike Andi Lila, ka shprehur mbështetjen dhe besnikërinë për kryetarin e PD-së, Lulzim…
  Ashtu sikurse ishte thënë që nëse mban prapë pushtetin Rilindja e Ramës, dyndja drejt BE, do të jetë si…
  Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka uruar besimtarët i ka uruar Pashkën besimtarëve…
  Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta së bashku me Monika Kryemadhin, kanë uruar shqiptarët për Pashkët. Të veshur sportiv, ata…
  Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, uron besimtarët ortodoksë për Pashkët. Në një mesazh në “Facebook”, Basha uron që…
  Në Shqipëri deklaratat e policisë dhe Prokurorisë mbi përplasjen e armatosur në Elbasan më 21 Prill, në prag të…
  Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e shenjtë të Pashkës. Meta uron këtë ditë, Ditën…
Krahas rezultatit që prodhoi gara elektorale e 25 prillit, një nga treguesët më vendimtarë të manipulimit të rezultatit ishin votat…
  Partia Demokratike e Tiranës, e gjitha në krah të Lulzim Bashës, në betejën për të faktuar blerjen, vjedhjen dhe…
  Nga Luan Rama NJË BREZ QË NUK KA NEVOJËTA MARRË NJERI PËR DORE   Përkundër zhumhurit të zgjedhjeve e…

Lajmet e fundit

Avokati sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok dhe unë do e gjej për kë ke votuar

Politikë

Avokati sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok dhe unë do e gjej për kë ke votuar

Kryekomisioneri Ilirjan Celibashi në përgjigje të pyetjes së avokatit Adriatik Lapaj ka sqaruar arsyen pse çdo fletë votimi ka një kod të veçantë që e dallon atë nga të tjerat...

LSI denoncon masakrën zgjedhore, Xhixho: Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore

Politikë

LSI denoncon masakrën zgjedhore, Xhixho: Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore

  Zëvendëskryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho në një deklaratë për mediat denoncoi krimin zgjedhor nga ana e qeverisë në deformimin e votave të shqiptarëve në zgjedhjet parlamentare të...

“LSI me fat që mbështetet nga të rinjtë”, Luan Rama: Një brez që nuk ka nevojë të marrë njeri për dore

Politikë

“LSI me fat që mbështetet nga të rinjtë”, Luan Rama: Një brez që nuk ka nevojë të marrë njeri për dore

  Nga Luan Rama NJË BREZ QË NUK KA NEVOJËTA MARRË NJERI PËR DORE   Përkundër zhumhurit të zgjedhjeve e gjithë përpjekjeve si në traditën tonë më të shumtuar të manipulimit të tyre, prej...