Sali Berisha iu përgjigj Lulzim Bashës edhe lidhur me deklaratën e këtij të fundit një ditë me parë se…
  Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi pas deklaratës së Lulzim Bashës mbrëmjen e kaluar në një emision se ish-kryeministri i kishte…
  Nga 'Foltorja' e Kurbinit Sali Berisha numëroi dështimet e qeverisë Rama dhe heshtjen e opozitës së Lulzim Bashës. Ai…
  Pritja madhështore e ish-kryeministrit Sali Berisha në Kurbin ka mbledhur bashkë të gjithë demorkatët e degës. Nga pamjet e…
  Nga Foltorja e Kurbinit ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi pazaret mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Përpara demokratëve kurbinas, Berisha…
  'Foltorja' e Kurbinit nisi me një minutë heshtje në nderim të 51 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit 2019.…
  Kryetari i degës lokale të PD në Fier, deputeti Luan Baçi dhe anëtarë demokratë kanë protestuar ditën e sotme…
  Analisti i njohur Fatos Lubonja ka komentuar sërish situatën që ka shkaktuar në Partinë Demokratike shpallja “non grata” e…
  Foltorja e fundit e z. Sali Berisha, që do të përmbyllë turin e tij me demokratët në të gjithë…
  Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ftoi demokratët që të marrin pjesë në Foltoren e Kurbinit. Si zakonisht…
  Edhe dega numër 7 e Partisë Demokratike në Tiranë ka publikuar emrat e delegatëve që kanë firmosur për thirrjen…
Bullgaria ben ate qe duhej te bente Rama e Qeveria e tij.Bullgaria dje zyrtarisht ka kerkuar qe Shqiperia te ndahet…

Lajmet e fundit

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Politikë

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Të nderuar demokratë,Të nderuar qytetar të Lushnjes,Fort të dashur bashkëudhëtarët e mi në misionin e gjatë opozitar të Grupseksionit Karbunarë e Madhe! Sot,Partia Demomratike thuhet që:"Ndodhet në ditë të vështira?! Unë mendoj...

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

Globi

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

  Angela Merkel javën e ardhshme do të largohet nga detyra si kancelare e Gjermanisë. Mbrëmjen e sotme pritet që të mbahet një ceremoni ushtarake me muzikë për nder të saj. Sipas...

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

Politikë

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

  Një prej qytetarëve të pranishëm në Foltoren e Sali Berishës në Bajram Curri në Tropojë, foli për situatën aktuale që po kalon vendi. Qytetari theksoi se Berisha është një burrë krenar...