"Votimi i 14 Majit ka rëndësi vendimtare për fatin e Shqipërisë".  Kështu u shpreh kryetari i PD, Sali…
    Kryetarii Partisë së Lirisë, Ilir Meta u shpreh nga mitingu madhështor i opozitës te sheshi "Nënë Tereza" se…
    Në fjalën e tij gjatë mitingut madhështor përmbyllës të fushatës, në sheshin "Nënë Tereza", kryetari i PD, Sali…
    Përmes një mitingu madhështor ku u mblodhën mijëra mbështetës, kandidati i opozitës për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi…
      Koalicioni opozitar "Bashkë Fitojmë" zhvilloi në Elbasan mitingun përmbyllës të zgjedhjeve të së dielës.  Në fjalën e…
  Kandidati i Opozitës për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi zhvilloi takimet e fundit elektorale, me gjimnazistë të cilët votojnë…
  Pak përpara se të shpallte se do udhëtonte drejt Moskës për të takuar mikun e tij, Vladimir Putin, lideri…
Kreu i opozitës, Sali Berisha, reagoi në lidhje me videon e takimit sekret mes Lulzim Bashës dhe Taulant Ballës. Berisha…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e sotme për median edhe faktin që ai e ka përmendur vazhdimisht…
  Pas arrestimit të kandidatit të opozitës në Himarë, z. Fredi Beleri, kryetari i PL, Ilir Meta, akuzoi kryeministrin Edi…
    Belind Këlliçi komentoi në Çim Peka Live, inaugurimin e Piramidës nga Edi Rama dhe Erion Veliaj.  Ai tha…
Gazetari Artan Hoxha deklaron se grupet kriminale kanë mendim pozitiv për Erion Veliajn.  Ai ka theksuar se nuk njeh asnjë…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...